Untitled Document
       Omuz Kitabı Videoları
       Anasayfa
       Başvuru
       Canlı Cerrahi
       Kurs Fotoğrafları
       Haberler
       Omuz Artroskopisi Eğitimi
       Kurs Eğiticileri
       VIII. Kurs Sunumları
       Omuz Kursu 2016 Ocak
       Mayıs 2016 Kurs Videoları
       Eğitim Videoları
       Mayıs '15 Kurs Sunumları
       QR Kodu
       Yayınlar
       İletişim
       Ayak Bileği Cerrahisi
 
DUYURULAR
 

Yeni Üye
Şifremi Unuttum

Kurs Eğiticileri Prof.Dr.Ulunay Kanatlı
 

 Dr. Ulunay Kanatlı

Tıp Eğitimini 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesin’de tamamlamasının ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasına başladı. 1999 Yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olan Dr. Kanatlı 2000 yılında aynı klinikte Öğretim Görevlisi, 2003 yılında Yard. Doçent olmuştur. 2004 Yılında Doçentlik sınavını veren Dr. Kanatlı 2010 Nisan ayında Profesör kadrosuna atanmıştır. Halen Gazi Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.
Uzmanlık eğitimi ve akademik kariyeri boyunca birçok ve çeşitli ortopedik uygulamalar yapan Dr. Kanatlı özellikle omuz, ayak ve ayakbileği, omurga cerrahisi, ve omuz, diz, ayakbileği, dirsek, kalça eklemlerine yönelik artroskopik (kapalı cerrahi yöntem) uygulamalar üzerinde çalışmaları, yayınları, kitap bölümleri ve kitabı vardır. Dr. Kanatlı’nın Omuz Artroskopisi üzerine yayımladığı kitabı ülkemizde yayınlanan bu konudaki ilk kitaptır.
Dr. Kanatlı 1998 yılından beridir, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD’da yer alan pedobarografi (yürüme analizi) laboratuarını da Prof. Dr. Haluk Yetkin’le birlikte çalıştırmaktadır. Dr. Kanatlı pedobarografi ile ilgili Türkiye’nin ilk uluslar arası yayınlarını gerçekleştirenlerdendir.


 
  Print This  
 
Geri Dön
Copyright © 2014 GAZİ OMUZ ARTROSKOPİSİ WEB SİTESİ